Příměstský indiánský tábor

Termín: 12. – 16. srpna 2024

Místo: Lesní klub Kapička v Želivci u Zruče n. S.

Věk: cca 4-10 let (orientačně)

Čas: Každý den od 8-16 hod

Cena: 2900 Kč

Průvodci: Radek Vaněček a Daniela Kroftová

 

Srdečně Vás zveme na příměstský dětský tábor s tématikou indiánů. Těšit se můžete na spoustu zábavy, dobrodružství a poznávání nových přátel, to vše navíc v překrásné přírodě.

Během týdne se děti ponoří do dávného a svobodného světa indiánů, kteří ovládali pravidla společného soužití v míru, znali přírodu a respektovali principy života na zemi. Pro děti jsou na každý den připraveny tématické aktivity, které budou probíhat (pokud to počasí umožní) skoro celý den venku v přírodě. Budou se také účastnit her, které jsou zaměřené na rozvíjení týmové spolupráce a kreativity.

Podtitulem tábora je téma “Chovejme se jako zvěř”, neboť se budeme věnovat i tématu ochrany přírody. Budeme si povídat o jednoduchosti života zvířat a v čem se jim můžeme připodobnit, abychom zanechávali co nejmenší enviromentáoní stopu. 

Tento týdenní tábor je ideální příležitostí pro děti, které chtějí strávit letní prázdniny aktivně, rozvíjet své schopnosti a zároveň si užít nezapomenutelné zážitky.

Průvodci, kteří tábor připravují a povedou, jsou zkušenými lektory a průvodci dětí, kteří dlouhodobě působí v lesním klubu Kapička. Nebojte se nás předem kontaktovat ohledně domluvy a vzájemného poznání – přeci jen nám svěřujete vaše nejdůležitější a nejmilovanější bytosti.

 

Akce se koná za podpory Města Zruč nad Sázavou.

❤️ Těšíme se na každého z vás, který se rozhodne strávit svůj čas s námi.

partner projektu